Poligrafia

Proces tworzenia materiałów poligraficznych rozpoczynamy od poznania specyfiki Twojego biznesu, zrozumienia potrzeb. Kończymy na dostarczeniu wysokiej jakości produktu.
Właśnie takie świadome, kompleksowe działanie i kreatywność młodego zespołu wyróżniają naszą ofertę spośród innych konkurencyjnych.
Skuteczne materiały poligraficzne to narzędzia dzięki którym my doświadczamy radości dzielenia się naszą wiedzą, a Ty zwiększasz przychody.
Każdym zleceniem zajmujemy się kompleksowo lub bierzemy na siebie tylko część pracy. Decyzję zawsze podejmujemy wspólnie.

Projektowanie

Projektowanie jest zawsze pracą skomplikowaną. Wyzwaniem intelektualnym, ale także intuicyjnym, emocjonalnym i pozbawionym ograniczeń. Działanie twórcze i aktywna kreacja: tak, to brzmi efektownie i jest celnie sformułowane.

Projektant to twórca, ale projektowanie to zawód polegający na oryginalnej propozycji informacji wizualnej, opakowań, logo, ilustracji lub typografii.

Dbamy o to, by nasza praca dawała efekty zrozumiałe i satysfakcjonujące.
Kreujemy wizerunek firm. Nadajemy im nazwy, tworzymy logo, strony internetowe, różnorodne materiały reklamowe i wszechstronną obecność w mediach.
Budujemy ich osobowość. Zamieniamy produkty w MARKI.

Oferta

Druk

Drukarstwo to sztuka. 
Od około V wieku, dzięki chińczykom istnieje poligrafia.
Magię druku ożywił jakieś tysiąc lat później Jan Guttenberg
Dziś w drukarniach nowoczesne urządzenia wyparły czcionki, matryce i prasy.
Jednak podstawowa zasada się nie zmieniła – dbałość o szczegół, nawet ten najmniejszy jest najważniejsza.
Szczególnie wtedy gdy drukujemy miniaturowe rozmiary, ale przecież wcale nie mniej kiedy drukujemy wielkie formaty.
A drukujemy wszystko: od naklejki wielkości żuczka po siatkę na ścianę bloku.
Oferta